s-cross_podstr_780x250

Nový SX4 S-CROSS je jedinečný zážitok na štyroch kolesách. Ponúkne vám radosť z jazdy v akomkoľvek teréne, novú generáciu výkonných motorov a neprehliadnuteľný dizajn. Rozumie potrebám moderného života a je dokonale pripravený na každú výzvu, ktorá sa vám postaví do cesty.

s-cross_podstr_390x244_maska

VÝNIMOČNÝ
dizajn

To, čo na novom SX4 S-CROSS neprehliadnete je silný, maskulínny vzhľad. Odvážna predná maska je charakteristickým rysom originálneho dizajnu v štýle robustného SUV vozidla. Impozantný redizajn chladiča dodal SX4-ke dynamickú vitalitu. Podčiarkli ho aj ďalšie dva výrazné prvky: nové chrániče nárazníka a trojrozmerne tvarované LED svetlá.

s-cross_podstr_390x244_boost

ALLGRIP & BOOSTERJET
Revolučný pohon všetkých kolies a nové motory

Technológia pohonu 4 kolies sa posunula na novú úroveň a vylepšila stabilitu SX4 S-CROSS na rôznych cestných a v rôznych poveternostných podmienkach na maximum. Systém spolupracuje aj s ostatnými technológiami, aby ste mali všetko pohodlne pod kontrolou. Pod kapotou SX4 S-CROSS nájdete dva turbomotory s priamym vstrekovaním paliva, ktoré boli navrhnuté tak, aby prinášali maximálny výkon. S technológiou BOOSTERJET sa môžete vždy spoľahnúť na nižšiu spotrebu paliva spojenú so vzrušujúcim a svižným výkonom.

s-cross_podstr_390x244_display

7-PALCOVÝ
dotykový multimediálny stredový displej

Užite si každú minútu v aute. Keď si sadnete na sedadlo vodiča, ako prvý si všimnete informačný panel v strede prístrojovej dosky s 4,2 – palcovým farebným LCD displejom. Sprostredkúva dôležité informácie týkajúce sa pohonu vozidla. Druhý displej audia spolu s navigačným systémom ponúka veľký 7-palcový dotykový panel, ktorý môžete prepojiť s vašim smartfónom. Po pripojení telefónu cez USB viete pomocou dotyku alebo dokonca hlasom spustiť vyhľadávanie trasy, telefonický hovor, posielanie a prijímanie správ aj vašu hudbu.

s-cross_podstr_390x244_kufor

430 LITROV
batožinového priestoru

V SX4 S-CROSS nájdete vždy dosť miesta realizáciu aj tých najväčších plánov. Veď i s piatimi ľuďmi v aute stále zostáva 430 litrov na uskladnenie všetkého, čo sa vám v cieli vašej cesty zíde. Či už cestujete na športovú udalosť, rodinné stretnutie, alebo dobrodružný výlet do prírody, inteligentný batožinový priestor vám ponúkne dostatok miesta na všetko potrebné.