Extra veľké malé auto 

Niekedy sú to malé veci, ktoré v živote rozhýbu tie veľké. Ako napríklad Suzuki Celerio. Toto mestské päťdverové auto má silný charakter dynamického vozidla. Ponúka extra priestor, štýl, bezpečnosť či radosť z jazdy. Vo vozidle sedíte vyššie a tak si užijete skvelý výhľad na cestu. Dynamické a svižné auto sa dostane šikovne do všetkých mestských uličiek a zvládne každý manéver pri jazde či pri parkovaní. Taktiež zažijete radosť z ekonomickej jazdy, ktorá chráni životné prostredie. Moderný benzínový motor a prevodovka zabezpečujú optimálne využitie paliva – spotreba je 3,7 l na 100 km.

 

Exteriér

Výrazná maska chladička a jemné bočné línie tvoria charakteristické črty tohto elegantného a pritom dynamického mestského auta. Už jeho silueta prezrádza, že kompaktný tvar skrýva veľa priestoru.

Interiér

S vozidlom Suzuki Celerio nemusíte robiť kompromisy. Vďaka priestrannému interiéru si cestu užijú všetci pasažieri pohodlne a bez stresu. Aj v malom aute tak celá posádka zažije komfort a slobodu.  Navyše je vozidlo kompaktné a pritom naozaj veľkorysé. Suzuki spája tieto dva protiklady a ponúka až 254 litrový batožinový priestor s praktickou zníženou dolnou nakladacou hranou.

Motor Druh paliva Pohon Prevodovka Výkon kW/k Spotreba (l /100 km)
mesto/mimo mesta/kombinovaná
Cena Príplatok za metalízu
Výbava GL
1,0 l benzín 2WD 5MT 50 / 68 5,1 / 3,7 / 4,3 8 400 € v cene vozidla