Nová Vitara. Zažite to!

Prichádza nová Vitara. S unikátnou technológiou ALLGRIP 4WD pre váš dokonalý pôžitok z jazdy v každom teréne. S inteligentným asistentom Radar Brake Support chráni vás i vašich blízkych. Navyše, vďaka širokej ponuke farieb, príslušenstva a voliteľných doplnkov bude vaša Vitara jedinečná. Tak ako vy! 

 

BENEFITY NOVEJ VITARY

Pohon ALLGRIP 4WD

ALLGRIP systém novej Vitary používa funkciu spätnej väzby, aby mohol v prípade preklzávania prednej nápravy presunúť viac krútiaceho momentu na zadné kolesá. Nová feedforward funkcia dáva systému schopnosť riziká preklzávania predných kolies predvídať.

Radar Brake Support System

O pokročilú bezpečnosť sa pri novej Vitare stará Radar Brake Support (RBS) systém, ktorý v premávke zaznamená vozidlo pred vami, a ak zistí riziko kolízie, upozorní vodiča zvukovým signálom a varovaním na multi-informačnom displeji.

Personalizovaná pre vás

Suzuki Vitara bola navrhovaná tak, aby ju mohol majiteľ prispôsobiť vlastnej predstave. Pestrá paleta farieb exteriéru a množstvo konštrukčných detailov dokonale umožňujú vyjadrenie najrôznejších individualít. Doladenie detailov vášho vozidla je preto ponechané iba na vašu fantáziu. Namiešaním obľúbeného farebného mixu svoju individualitu plne podčiarknete.