Zábavné. Jedinečné. V štýle funky. Ultra kompaktný Ignis v sebe spája nové inovatívne technológie s ostrým a štýlovým dizajnom. Nová úroveň pohodlia a bezpečnosti spolu s charakterom SUV prinášajú univerzálnu funkčnosť. Život sa práve stal oveľa zaujímavejším.

DIZAJN

Ignis. Navrhnutý tak, aby sa odlíšil od ostatných.
Jednoduchý, čistý a ikonický dizajn – vnútri aj zvonku. Ignis v sebe spojil kategórie SUV a kompaktných áut, aby objavil niečo nové. Všetky premyslené prvky, odvážne línie a každý centimeter upútavajú pozornosť. A robia tak príjemným spôsobom.

VÝKON

Nová generácia výkonu a hospodárnosti.
Ultra kompaktný a super hospodárny. Nový Ignis ponúka oveľa viac, ako sa zdá na prvý pohľad. Je plný inovácií, ako sú unikátny motor Dualjet alebo riadenie záberu kolies (Grip Control). Čokoľvek si na vás mesto prichystá. Zvládnete to.

FUNKCIE

Život sa práve stal o niečo jednoduchším.
Intuitívny a ergonomický. Nový Ignis má všetko, čo očakávate od moderného automobilu. Ale v jeho vlastnom ikonickom štýle. Konektivita pomocou inteligentnej obrazovky a adaptabilné úložné priestory spoločne prispievajú k pocitu radosti z jazdy.

BEZPEČNOSŤ

Technológia „Just in case“. Just in case – keby náhodou…
Bezpečný a inteligentný. Ignis sa o vás postará lepšie. Pokročilé bezpečnostné technológie „Just in case“, ako sú napr. dvojkamerová podpora brzdenia (Dual Camera Brake Support) a funkcie automatického varovania, zabezpečia, že váš Ignis dokáže reagovať na cestu pred sebou.